fbpx

Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro – LCD displej a suché mopovanie

17. októbra 2021

Skorej tento týždeň, Xiaomi ponúklo Mijia Robot Vacuum Mop Pro na crowdfunding. Teraz, spoločnosť oficiálne predstavila tento vysávač a je k dispozícii u Čínskych predajcov.

Clanok_fotky_format_7

Suché mopovanie a 3000 Pa sací výkon

Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro je prvý vysávač od spoločnosti, ktorý ponúka mopovanie do sucha. Zariadenie je ďalej schopné sa samo vyčistiť vo svojej nabíjacej stanici. Stanica obsahuje LCD dotykový displej na ovládanie zariadenia. Vysávač dokáže mopovať v teplote 40 °C pre odstránenie baktérií, plesne a samozrejme špiny. 

Pod „kapotou“ sa skrýva LiDAR senzor, ktorý naviguje robota a 8 ToF senzorov pre predikciu kolízií s prekážkami. Maximálny sací výkon je 3000 Pa a vysávač ponúka 4 upratovacie módy. Zaujímavá vec je, že vysávač má štvorcový dizajn oproti tradičnému kruhovému. Vďaka tomuto vysávač lepšie dosiahne na rohy.

Clanok_fotky_format_7 – 1

Nadpis

Mijia Robot Vacuum Mop Pro podporuje kompatibilitu s Mijia control app a XiaoAI hlasovým asistentom. Oficiálna cena je stanovená na 2999 Yuanov, čo je niečo nad 400 €. K dispozícii bude od 20. októbra u čínskych predajcov. O dispozícii v EU skladoch ťa budeme informovať. Nezabudni preto odoberať náš Instagram a Facebook a odoberajte náš newsletter!

Tags:

S24 deals
Logo