fbpx

Xiaomi Mijia predstavuje bezdrôtovú čističku podláh!

17. októbra 2021

Čínska spoločnosť Xiaomi predstavila inovatívnu vysokoteplotnú čističku podláh ktorá si práve vďaka vysokej teplote dokáže poradiť aj s odolnými nečistotami. 

Inovatívny vysokoteplotný režim

Zariadenie sa od bežného ručného vysávača líši práve inovatívnym vysokoteplotným režimom ktorý na znečistený povrch vystrekne čistiaci roztok o teplote 75 °C, ktorý dokáže účinne rozpustiť odolné nečistoty, ako sú olejové škvrny, škvrny od omáčky, zaschnuté zbytky jedla… 

Clanok_fotky_format_7 – 2

Samočistiaci systém

Zariadenie používa trojitý spôsob čistenia. Umývanie, vytieranie a odsávanie a odstraňuje mokré aj suché nečistoty naraz.  Čistička je taktiež vybavená aj samočistiacim systémom ktorý počas upratovania aktívne „perie“ mop ktorý je v priamom kontakte s nečistotami. 

Vo výbave sa nachádza aj senzor, ktorý v reálnom čase monitoruje úroveň znečistenia podlahy na základe čoho automaticky upravuje objem a sanie vody vďaka čomu účinne predlžuje výdrž batérie

Clanok_fotky_format_7 – 2

Výrobca uvádza výdrž batérie až na 35 minút. Čistička je ďalej vybavená 3,5 palcovou LED obrazovkou ktorá slúži na zobrazovanie informácií o prevádzkovom stave,  780 ml nádržou na vodu a 640 ml nádržou na odpadovú vodu. 

O dostupnosti na trhu a  možnom kupóne vás budeme informovať prostredníctvom našich sociálnych sietí alebo newsletteru. Nezabudni ich odoberať.

Tags:

S24 deals
Logo