fbpx

Redmi Watch 2 sú tu! – AMOLED displej a 117 športových módov

28. októbra 2021

Po predstavení smartfónov série Redmi Note 11 spoločnosť Redmi ukázala aj najnovšie smart hodinky. Redmi Watch 2 sú nástupca hodiniek Redmi Watch z minulého roka. Poďme sa pozrieť, čo tieto „smartwatche“ ponúkajú.

Clanok_fotky_format_7 – 1

Väčší AMOLED displej a viac ako 100 ciferníkov

Redmi Watch 2 ponúkajú polykarbonátové (inak povedané plastové) telo a väčší a lepší 1,6 palcový AMOLED displej s rozlíšením 320 x 360 px. Hodinky majú užšie rámčeky okolo displeja a displej má oproti minulému modelu krajšie, sýtejšie farby. Vďaka AMOLED technológii sú čierne naozaj čierne a displej tak splýva s rámčekmi a šetrí viac batérie.

Hodinky vážia len 31 gramov a sú odolné voči vode do 50 metrov. Na pravej strane sa nachádza tlačidlo na zapínanie hodiniek a vyvolania menu. Opäť je použité špeciálne upínanie remienkov a Redmi Watch 2 majú na výber z viac ako 100 ciferníkov. 

Clanok_fotky_format_7 – 6

NFC čip a veľká výdrž batérie

Novinka prináša senzor okysličenia krvi, plnohodnotné GPS a veľkou novinkou je aj NFC čip, ktorý umožní bezkontaktné platby. Hodinky dokážu merať 117 rôznych športových aktivít. Výdrž batérie je na úrovni 12 hodín pri športových aktivitách so zapnutým GPS a 7 dní pri bežnom používaní. Kapacita sa zastavila na úrovni 225 mAh a smarthodinky sa nabíjajú s magnetickou nabíjačkou, ktorú dostanete v balení.

Clanok_fotky_format_7

Cena a dostupnosť

Redmi Watch 2 sa začínajú predávať na čínskom trhu za cenu okolo 50 €. Podľa minulého roku očakávame, že hodinky prídu neskôr aj na globálny trh pod názvom Xiaomi Watch 2 lite. Smarthodinky prídu v farbách čiernej, modrej a bielej.

O dostupnosti týchto smarthodiniek vás budeme veľmi radi informovať pomocou našich sociálnych sietí na Instagrame a Facebooku.

Tags:

S24 deals
Logo