fbpx

Redmi Buds 3 Youth Edition predstavené v Číne za 13 €

28. októbra 2021

V septembri spoločnosť Redmi predstavila Redmi Buds 3 v Číne. Tieto slúchadlá si ešte nenašli cestu na globálny trh a teraz, spoločnosť predstavuje nové, cenovo dostupnejšie slúchadlá – Redmi Buds 3 Youth Edition. Zatiaľ však opäť len v Číne.

Clanok_fotky_format_7 – 1

Dizajn, ktorý neurazí a výborná výbava

Zatiaľ čo Redmi Buds 3 majú dizajn na štýl AirPodov, Redmi Buds 3 Youth vyzerajú skôr ako Galaxy Buds. Slúchadlá ponúkajú 6 mm nosiče a spárujú sa cez Bluetooth 5.2. Poteší aj IP54 certifikácia odolnosti voči vode a prachu a ovládanie dotykovými gestami. V tejto cenovej kategógii je veľmi zaujímavé vidieť ENC (elektronické potláčanie hluku) a low latency mód pre nízku latenciu zvuku, ktorá sa hodí hlavne pri hraní hier. 

Slušná výdrž batérie a USB-C

Každé slúchadlo váži 4,2 g a mali by vydržať na jedno nabitie 5 hodín nepretržitého počúvania. Celé slúchadlá aj s nabíjacím puzdrom vážia 36 g a nabíjajú sa cez USB-C. Kompletná výdrž je uvádzaná 18 hodín. V balení nájdeme 3 páry náhradných špuntov a 2 páry krídiel.

Clanok_fotky_format_7

Cena a dostupnosť

Redmi Buds 3 Youth Edition sú nacenené na 13 € v Číne a predávajú sa len v čiernej farbe. V tomto momente nevieme, či prídu aj v globálnej verzii. O dostupnosti týchto slúchadiel vás však budeme veľmi radi informovať pomocou našich sociálnych sietí na Instagrame a Facebooku.

Tags:

S24 deals
Logo