fbpx

Proscenic M7 Pro – cenovo najdostupnejší robotický vysávač

2. novembra 2021

Proscenic M7 Pro je skvelo vybavený robotický vysávač ktorý ponúka skutočne veľa muziky za málo peňazí. Viac o jeho vlastnostiach sa dočítaš nižšie v článku. S našou SMART zľavou je tento robotický vysávač teraz dostupný z európskeho skladu za sumu iba 69,12 €.

Proscenic M7 Pro

69,12 € 345,28 €
Doručenie z európskeho skladu
BGCZPM7P

LDS laserová navigácia, sací výkon 2700 Pa, 24 senzorov

Navigácia LDS

Vysávač je vybavený laserovou navigáciou LDS, ktorá dokáže presne lokalizovať prekážky a zostaviť kompletnú mapu miestností. Na technológií LDS je najpokrokovejšie práve to, že svoje okolie skenuje v reálnom čase, takže dokáže identifikovať napríklad nový alebo presunutý nábytok a to všetko počas upratovania. 

Výborný sací výkon & funkcia mopovania

Proscenic M7 Pro ponúka maximálny sací výkon až 2700 Pa takže nemá problém so žiadnym typom nečistôt na podlahe. Je vybavený 5200 mAh batériou ktorá dokáže zabezpečiť najviac až 270 minúť upratovania. V prípade ak by sa batéria mala vybiť počas upratovania, sa vysávač automaticky vráti naspäť do docku a po opätovnom nabití bude v upratovaní pokračovať. Vysávač podporuje aj mopovanie avšak je vybavený nádržou s objemom iba 110 ml. Na druhú stranu nádoba na prach a nečistoty má objem 600 ml. 

Clanok_fotky_format_7 – 2

Zariadenie disponuje až 24 senzormi ktoré snímajú okolie vysávača. Balenie okrem robotického vysávača obsahuje aj nabíjací dock, čistiacu kefku, diaľkové ovládanie, adaptér do sieťe, mopovacie textílie, nádobu na prach a nádrž na vodu. 

Tags:

S24 deals
Logo