fbpx

Meizu POP 3 bezdrôtové slúchadlá predstavené v Číne!

26. októbra 2021

Spoločnosť Meizu dlho lákala na svoje najnovšie slúchadlá a dnes boli konečne predstavené. Meizu POP 3 bezdrôtové slúchadlá sú tu a stoja len 30 €. Co všetko za túto sumu ponúkajú? 

Clanok_fotky_format_7-1g5

Nízka váha a slušná batéria

Meizu POP 3 prichádzajú so zaujímavým dizajnom, ktorý si určite nájde priaznivcov. Zaujímavá je váha jednotlivého slúchadlá, ktoré činí len 4,5 g. Nemal by tak byt problém pri dlhodobom počúvaní. Meizu POP 3 zaujmú s 13 mm dynamickými nosičmi a s podporou Bluetooth 5.2. 

Slúchadlá majú environmentálne potláčanie hluku pre redukciu sumu a aj certifikáciu IPX5 pre vodotesnosť. Každé slúchadlo má 40 mAh batériu, ktorá zabezpečuje nepretržite počúvanie na 6 hodín. Nabíjací case má 400 mAh a kompletná dĺžka batérie sa vyšplhala na celých 24 hodín. 

Clanok_fotky_format_7-15

Dotykové plochy a dostupnosť

Slúchadlá podporujú ovládanie pomocou dotykových plôch s ktorými sa dajú pomocou jednoduchých gést ovládať hudba alebo prijímať/odmietať hovory. Prichádza aj s rýchlym po-up pripájanim avšak len v zariadeniach s nadstavbou Flyme OS. Meizu POP 3 začínajú na sume 30 € a dostupné sú v Číne. O dostupnosti v EU skladoch ťa budeme radi informovať.

Tags:

S24 deals
Logo