fbpx

Deerma HS200 – inteligentná cestovná žehlička

25. októbra 2021

Deerma HS200 je praktická cestovná žehlička vhodná na vertikálne aj horizontálne žehlenie. Dokáže vyžehliť aj ťažšie oblečenie ako napríklad kabáty alebo bundy. Vďaka jej kompaktnej veľkosti sa ľahko zmestí do vašej batožiny pri cestovaní. S našou SMART zľavou ju môžete získať z európskeho skladu len za 26,82 €.

Deerma HS200

26,82 € 74,23 €
Doručenie z európskeho skladu
BGb78a85

kompaktná cestovná žehlička, sterilizuje oblečenie, horizontálne aj vertikálne žehlenie, nízka hmotnosť iba 950 gramov

Žehlite efektívne a bezpečne

Žehlička je vybavená dvojkanálovým vykurovacím systémom ktorý umožňuje rovnomerné a rýchle vypúšťanie pary, čím sa zvyšuje účinnosť žehlenia. Dvojitá ochrana termostatom navyše chráni zariadenie pred nadmerným prehrievaním sa a snímač vody sa postará o to, že žehlička sa automaticky vypne v prípade, keď je nádrž prázdna. 

Vďaka vysokej teplote a sile pary, dokážete žehlením sterilizovať najrôznejšie povrchy. Výrobca uvádza, že parou takýmto spôsobom dokážete sterilizovať až 99% baktérií. Deerma HS200 je vybavená aj príslušenstvom vďaka ktorému môžete žehliacu plochu zväčšiť až o 150% a zároveň vám tak umožní klasické horizontálne žehlenie. 

Clanok_fotky_format_7 – 2

Deerma HS200 obsahuje 110 ml nádrž na vodu a váži iba 950 gramov. Okrem žehličky a príslušenstva v balení dostanete aj odmerku a užívateľský manuál. 

Tags:

S24 deals
Logo