fbpx

Deerma DEM-F500 je výhodný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

27. októbra 2021

Zvlhčovač vzduchu Deerma DEM-F500 príchádza v zaujímavom dizajnovom prevedení. Biely dizajn spolu so zlatými doplnkami pôsobí naozaj pútavo a navyše sa hodí takmer do akéhokoľvek prostredia. Zariadenie je vybavené niekoľkými skvelími funkciami o ktorých sa môžete dočítať nižšie v článku. Zvlhčovač vzduchu je dostupný z európskeho skladu s našou SMART zľavou iba za 20,12 €. 

Deerma DEM-F500

20,12 € 51,78 €
Doručenie z európskeho skladu
BGHU1091

smart LED displej, filter s aktívnym uhlím, 5 litrová nádrž na vodu, kompaktné rozmery

Vylepšený LED displej a ovládateľnosť

Deerma DEM-F500 je vybavený vylepšeným smart LED displejom ktorý, okrem teploty vody a vlhkosti v prostredí zobrazuje aj aktuálny pracovný stav programu v reálnom čase. Množstvo „hmly“ môžete regulovať otáčacím tlačidlom na zvlhčovači, ktoré vás navyše dokáže zmenou farby upozorniť na nedostatok vody. V prípade úplného vyprázdnenia nádoby sa zariadenie automaticky vypne. 

Antibakteriálna nádrž na vodu

Vychádzajúca vodná hmla je zbavená baktérií vďaka filtrom s aktivným uhlím v tvare včelieho plástu, ktorým voda prejde pred tým, než je rozprášená z vrchnej strany zariadenia. Zvlhčovač môže zároveň slúžiť aj ako aróma difúzer. Jednoducho pridáte ľubovoľnú arómu do skrytej nádobky a tá sa následne rozpráši do prostredia spolu s vodnou hmlou.

uvlazhnitel-vozduha-xiaomi-deerma-air-humidifier-dem-f500-004

Veľká 5 litrová nádrž na vodu

Deerma DEM F-500 obsahuje až 5 litrovú nádrž na vodu ktorá je v zariadení elegantne ukrytá. Zariadenie je skutočne kompaktných rozmerov (208 x 208 x 315 mm) a váži iba 1,3 kilogramu takže mu v domácnosti nájdete miesto skutočne ľahko. 

Tags:

S24 deals
Logo